Log In

درباره ما

کاوه کریمی راد متولد تیرماه 1350 در تهران می باشد
وی تحصیلات ابتدائی خود را در دبستان فارابی و ایران نو گذراند و سپس دوره راهنمائی رادر مدرسه کاشانی به اتمام رساند
تحصیلات دوره دبیرستان وی در دبیرستان ادب اصفهان سپری گردید ودر سال 1369 با کسب رتبه 132 در اولین مرحله کنکور سراسری در دانشکده پزشکی اصفهان دوره پزشکی خود را آغاز نمود
وی موفق گردید دراردیبهشت 1377 با ارائه پایان نامه ائی با عنوان ” بررسی شیوع آلودگی میکروبی بخشهای نوزادان و زایمان بیمارستانهای شهر اصفهان در سال 1376 “به اخذ درجه دکترای پزشکی عمومی نائل گردد .

سپس جهت گذراندن دوره پیام آوری بهداشت و طرح خود راهی منطقه محروم هندودر شازند استان مرکزی شد ، با اتمام تعهدات خود وبا شرکت در امتحان سراسری پذیرش دستیاری اسفند 1378 موفق به کسب رتبه ممتاز 162 گردید تا از مهر ماه 1379 تحصیلات خود در رشته تخصصی پوست و مو را در دانشکده علوم پزشکی همدان آغاز نماید ، وی با ارائه پایان نامه ائی با عنوان ” بررسی مقایسه ائی تأ ثیر بلئومایسین تزریقی و نرمال سالین تزریقی در درمان زگیلهای معمولی مقاوم درپشت وکف دست “و سپس با قبولی در امتحان بورد تخصصی پوست در بیمارستان رازی تهران موفق به کسب دانشنامه رشته پوست،مو، زیبائی و لیزر شد.

وی سپس جهت انجام تعهدات خود در بیمارستانهای شهرهای نطنز ، بادرود و شاهین شهر مشغول به خدمت گردید وهمزمان فعالیت خود در بخش خصوصی را آغاز نمود . با اتمام طرح خود درسال 1386 با تمرکز بیشتری در بخش خصوصی به فعالیت خود ادامه داد ؛ از آن پس ضمن سفرهای متعدد به اقصی نقاط جهان ( فرانسه ، استرالیا ، اسپانیا ، سوئيس، هلند، دانمارك، چك، ایتالیا ، روسیه ، سنگاپور ، تایلند ، دبی و … ) تلاش نمود با تازه های علمی وتکنولوژیک رشته خود و روشهای جدید درمان آشنا تر شود .

وی به سیاست ارائه خدمات به روز ، استفاده از روش های استاندارد جهانی و پرهیز از روش های عارضه دار جهت مراجعین و احترام به سلامتی وشخصیت بیماران و پیشرفت در خدمات ارائه شده همزمان با کلینیکهای پیشرفته پوست در جهان پایبند است .

در جهت ارتباط آسان تر با علاقمندان به امور زیبائی و بیماری های پوست و با توجه به سرعت بالای تولید علم و روش های نوین از سال 1390 اقدام به راه اندازی این وب سایت نموده ایم تا پاسخگوی بخشی از سوالات علاقمندان به امور زیبائی و پوست باشیم . در تهیه مطالب موجود در این سایت تمام تلاش  در جهت استفاده از منابع و کتب و مقالات معتبر شده است و از کپی برداری از سایر وبسایت ها خوداری شده  تا خوانندگان با مطالب معتبر علمی پوست و نه مطالبی که بیشتر جنبه اقتصادی دارد آشنا شوند .

با توجه به سرعت سریع تولید علم و تغییرات هرروزه در موارد مصرف و منع مصرف داروها و روش های درمانی نگارنده  توصیه می نماید که ضمن مطالعه مطالب این سایت از سایر منابع علمی و  مشاوره با مشاورین مرکز ما یا سایر همکاران متخصص پوست جهت رفع هرگونه ابهام  استفاده نموده و از قضاوت زودهنگام و تصمیم گیری قبل از اقدام به هر نوع پروسه زیبائی خودداری نمائید تا از
بروز عوارض نا خواسته حتی الامکان جلوگیری شود.

توصیه دیگر من عدم استفاده از اینترنت و مطالب موجود در آن برای خوددرمانی و یا ایجاد تغییرات در درمان های تجویز شده توسط پزشکان می باشد ؛ به یاد داشته باشید پزشکی علمی بسیار پیچیده است و هیچ منبعی نمی تواند جایگزین مراجعه مستقیم به پزشک و معاینه و مصاحبه حضوری وی با بیمار شود .

آرزوی قلبی ما شادی و سلامتی شماست

  • دانلود بروشور

    Notice: Medicine is an ever-changing science. As new research and clinical experience broaden our knowledge, changes in treatment and drug therapy are required. We checked with sources believed to be reliable in their efforts to provide information that is complete and generally in accord with the standards accepted at the time of publication. However, in view of the possibility of changes in medical sciences, we don't believe that all the information contained herein is in all aspect accurate or complete. Readers are encouraged to confirm the information contained herein with our consulters and other reliable sources.