Log In

خدمات ما

 

لیزرها

  • لیزر CO2:
    جهت برداشتن انواع خالها ، ضایعات پوستی وخالکوبی های کوچک با رنگهای مقاوم به سایر لیزرها و …..
  • لیزر Fraction : جهت جوانسازی ، کاهش آثارجراحی و اسکار آکنه وسالک و……… (مطالب بیشتر)
  • I.P.L. : استفاده از یکی از پیشرفته ترین دستگاهها  CIPL جهت کاهش موهای زائد صورت و بدن یکی از پرطرفدارترین خدمات ما می باشد (لازم به ذکر است که لیزرموهای زائد ناحیه صورت توسط پزشک و سایر نواحی توسط اپراتور مجرب خانم انجام می شود). (اطلاعات بیشتر…)
  • Alex : لیزر دایود با طول موج ٧٥٥  نانومتر و با قابلیت بالاترین میزان نفوذ در اپیدرم پوست وجذب بالا توسط ملانین مو ، یکی از پرطرفدارترين و بهترين دستگاه ها در درمان موهای زائد می باشد . دستگاه موجود در این مرکز با بکارگیری سیستم اسپري خنک کننده امکان خنک سازی پوست را تا دمای زیر صفر قبل و بعد از تابش ليزر را فراهم می سازد . این خصوصیت دستگاه منجر به کاهش تعداد جلسات درمان و کاهش درد در حین پروسه لیزر می شود . ( مطالب بیشتر… )

فرکشنال رادیوفرکونسی INFINI

از این سیستم و تکنولوژی پیشرفته آن جهت جوان سازی، سفت نمودن پوست، کاهش اندازه منافذ پوست، اسکارهای ناشی از غرور جوانی و جراحی، کاهش تعریق زیاد زیر بغل و … استفاده می شود. ( اطلاعات بیشتر…)

بلفاروپلاستی ( جراحی افتادگی پلکهای فوقانی)

از علل ایجاد ظاهری سالخورده و غمگین در افراد افتادگی پلکهای فوقانی میباشد که طی یک جراحی سرپائی و بدون نیاز به بیهوشی عمومی قابل درمان می باشد . (اطلاعات بیشتر…)

تزریق بوتاکس

یکی از کم عارضه ترین روشهای جوانسازی در سراسر جهان با نتایج چشمگیر
( اطلاعات بیشتر )

تزریق پرکننده ها و حجم دهنده ها

استفاده از مواد پرکننده جهت رفع آثار افزایش سن و یا عوارض ناشی از رژیم های غذائی شدید از علل اولیه استفاده از این مواد می باشداما امروزه استفاده ازاین مواد جهت حجم دهی به لبها و گونه گذاری طرفدارانی پیدا کرده است

جهت نیل به این هدف روشهای متنوعی از قبیل تزریق چربی ، NASHA ، کلسیم هیدروکسی آپاتیت و…..وجود دارد .

همچون کلیه خدمات ارائه شده دراین مرکز هدف ما انتخاب موادی با بهترین نتایج وعوارض نزدیک به صفر و دارای مجوزهای لازم ازوزارت بهداشت می باشد.

به این منظور با انتخاب NASHA با نامهای تجاری Teosyal و Perfectha و کلسیم هیدروکسی آپاتیت با نام تجاری Radiesse نتایج درمانی بی نظیری بدست آورده ایم .

( اطلاعات بیشتر )

میکرودرم ابرژن

یکی از روشهای پرطرفدار جهت شاداب نگهداشتن پوست ، با مزیت عدم نیازبه استراحت در منزل و محدودیت ها و مراقبتهای ناشی از روشهائی همچون لیزرمی باشد. ( اطلاعات بیشتر )

کلاه لیزری جهت تقویت رویش موی سر

امروزه استفاده از لیزرهای کم توان به عنوان روش مکمل درمان های مرسوم جهت تحریک رویش مو در مبتلایان به ریزش موی سر به تأئید FDA رسیده است ، روش رایج استفاده از شانه های لیزری می باشد . اخیراٌ جهت سهولت استفاده بیماران و افزایش اثربخشی برخی از لابراتورها اقدام به تولید کلاه های لیزری با امکانات جدیدتری نموده اند که یکی از پیشرفته ترین آنها در اختیار مراجعه کنندگان ما قرار دارد. ( اطلاعات بیشتر…)

مزوتراپی

استفاده از این روش در بسیاری از زمینه ها همچون درمان کمکی در ریزش مو ، جوان سازی و … طرفداران خاص خود را دارد .  ( اطلاعات بیشتر )

جراحی های متنوع

علاوه بر جراحی های پیچیده همچون بلفارپلاستی و بدخیمی های پوست ، جراحی های متنوع دیگری همچون جراحی خال، زوائد پوستی، کیست ها ، لیپوم ، ناخن ، اسکار سالک و … در این مرکز انجام می گیرد .

کرایوتراپی

دراین روش با استفاده از نیتروژن مایع اقدام به درمان برخی از ضایعات پوستی شامل انواع زگیل ، سبورئیک کراتوزها ولکه های قهوه ای پشت دست و … می نمائیم .

الکترولیز

با توجه به نتایج چشمگیر لیزر در درمان موهای زائد امروزه از این روش در درمان موهای زائدسفید که به لیزرمقاومند استفاده می شود.

الکتروکوتر

یکی دیگر از روش های جراحی تخریبی جهت درمان ضایعاتی همچون : خال ها ، زگیل ها ، زوائد پوستی و …

كربوكسي تراپي

يكي از جديدترين متود در بهبودي نسبي بسياري از معضلات پوست شامل تيرگي و چروك زير چشم، استريا يا همان ترك هاي پوستي، جوان سازي پشت دست و… مي باشد

  • دانلود بروشور

    Notice: Medicine is an ever-changing science. As new research and clinical experience broaden our knowledge, changes in treatment and drug therapy are required. We checked with sources believed to be reliable in their efforts to provide information that is complete and generally in accord with the standards accepted at the time of publication. However, in view of the possibility of changes in medical sciences, we don't believe that all the information contained herein is in all aspect accurate or complete. Readers are encouraged to confirm the information contained herein with our consulters and other reliable sources.